بازگشت به خانه | Back to Homepage

چرا اسم پادکست پاسکاله؟

بلیز پاسکال (Blaise Pascal) ریاضی‌دان فرانسوی اولین ماشین حساب مکانیکی دنیا رو وقتی فقط ۱۹ سالش بود اختراع کرد. پاسکال برای ما یه جورایی نماد تمام آدم‌های جوونیه که خودشون و توانایی‌هاشون رو خیلی زود اثبات کردن.

پاسکال چیه؟

پاسکال یه پادکسته که تو هر اپیزود به معرفی یکی از افراد جوون که در حرفه‌ی خودش موفقه می‌پردازه. هدف از تولید این پادکست تو سه مورد خلاصه می‌شه:

۱. بفهمیم استعداد و موفقیت سن و سال نمی‌شناسه. هرکسی هر زمانی به دنبال علاقه‌اش بره، به موفقیت نزدیک‌تر می‌شه.

۲. این آدما نویدبخش آینده‌ی روشنی هستن و در دهه‌های آینده زیاد اسمشون رو خواهیم شنید پس خوبه که از همین الان بشناسیمشون.

۳. نوع متفاوتی از داستان‌گویی و روایت رو تو پادکست فارسی تجربه کنیم.

تولیدکننده پاسکال کیه؟

شاید باورتون نشه ولی تیم دو نفری ما با هم بیشتر از دوازده هزار کیلومتر فاصله دارن! کیمیا از ملبورن و خشایار از تهران کل کارای آماده سازی محتوا، ضبط و پخش پادکست رو انجام می دن.

خشایار رحیمی فارغ التحصیل سینما و گرافیکه. خشایار هفت ساله که به طور تخصصی محتوای ویدئویی تولید می‌کنه و دستی هم تو گرافیک و عکاسی داره. خودش رو یه فیلمساز فیلم کوتاه مستقل می‌دونه و به مباحث بینارشته ای هنری هم علاقه داره.

کیمیا هندی لیسانسش رو در رشته سینما گرایش فیلمبرداری گرفت و فوق لیسانشس رو در کارگردانی. چند تا فیلم کوتاه ساخته و الان تو فکر ساختن یه فیلم بلنده. یکم حواس پرت و خیال پردازه! اگه مشغول کار نباشه حتماً  توی یه دشتی یا توی کافه ای پیداش می کنید.

چطور به پاسکال گوش بدیم؟

پادکست هر دو هفته یک بار ساعت ۸ شب روی کانال تلگرام پاسکال منتشر می‌شه و همزمان باهاش روی همه پلتفرم ها و اپ های پادکستی مثل آیتونز، گوگل پادکست، اسپاتیفای، کست باکس و ساندکلاود هم در دسترس قرار می گیره. تقریبا هر جایی که پادکست گوش می دید ما اونجاییم.

همکاران بازیگر

تیم ما با حضور دوستایی که بهمون توی ضبط اپیزودها کمک می کنن کامل میشه!

رضا حریریان

نیک دالویسیو

پدرام صمدی

کیلیان امباپه

خاتون فاروقی

لرد

پژمان یاوری

زاویه دولان

contact@pascalpodcast.ir

استفاده از مطالب منتشرشده در این وبسایت با ذکر منبع و نام نویسنده مجاز است.

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای پادکــــــــــست پاسـکــــــــــال محفوظ است.

Designed & Developed by Khashayar Rahimi at XXII Studio | ©2020

پاسکال در شبکه های اجتماعی